Фотовиставка присвячена подіям Варшавського повстання 1944 р.

24 жовтня о 15.00 у Національному університеті «Острозька академія» відбудеться відкриття масштабної фотовиставки, присвяченої подіям Варшавського повстання 1944 р.

Виставка підготовлена Бюро публічної освіти Інституту національної пам’яті у Варшаві спільно із відділом ІНП у Гданську та Музеєм Варшавського повстання.

В Острозькій академія вона з’явиться завдяки співпраці університету з Генеральним консульством Республіки Польща в місті Луцьку.

Виставка має символічний вимір. Відвідувачі зможуть побачити, зокрема, масштабні полотна, у презентації яких використаний простір і світло, а також фотостенди, які віддзеркалюють події польської історії.

Метою організаторів виставки було відтворення атмосфери, яка панувала під час драматичних місяців Варшавського повстання.

На презентації будуть присутні представники Генерального консульства Республіки Польща в місті Луцьку, а також співробітники Інституту національної пам’яті з Республіки Польща.