Дні науки Національного університету “Острозька академія” (ХVІ наукова викладацько-студентська конференція)

22- 23 березня 2011 р. проходитимуть Дні науки Національного університету  “Острозька академія” (ХVІ наукова викладацько-студентська конференція)

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

22 березня

12.20 – пленарне засідання

1. Відкриття конференції «Дні науки НаУОА».
Вітання учасників конференції.
Пасічник Ігор Демидович, ректор НаУОА, д. психол. н., професор

2. Наукові доповіді:

• Психологічні аспекти оцінювання та управління ризиком в економічній діяльності.
     Вітлінський В.В., д. е. н., професор КНЕУ
  • Центри відповідальності «Витрати»: основи ефективного їх функціонування в системі менеджменту організації підприємницької діяльності.
    Левицька С.О., д.е.н., професор НаУОА
  • Конституція як основа легітимності державної влади в демократично-правовій державі.
    Ковальчук В.Б., к. політ. н., доцент НаУОА
  • Перспективи ісламського фактору у близькосхідних «революціях».
    Якубович М.М., викладач кафедри релігієзнавства НаУОА

3. Презентація монографій, навчальних посібників:

4.00 – 18.00 – робота секцій

23 березня

12.20 – 15.30 – робота секцій
12.20 - (актова зала)презентація наукових доробок кафедри Документознавства та інформаційної діяльності
  - презентація книги Гандзілевської Г.Б. "Проспект маргариток" та навчального посібника
    "Театр і драматургія в груповій роботі".
14.00 -  (аудиторія П1) секція "Актуальні питання психології". Голова - Каламаж Р.В.

16.00 – пленарне засідання. Підведення підсумків.

24 березня

15.30 - (аудиторія П1) розширене засідання і презентація досліджень викладачів кафедри політології
   в рамках Днів науки в НаУ "ОА"