Острозька академія прийме Індонезійську делегацію

До Острозької академії 4 травня 2011 року завітають представники Посольства Індонезії.

У складі закордонної делегації до університету приїдуть Надзвичайний і Повноважний Посол пані Нінінг Сунінгсіх Рохадіат, Радник-посланник з політичних питань пані Піндах Естуті Сунарто, Другий секретар з інформаційних та соціально-культурних питань пані Терезі Арман, Третій секретар з політичних питань пан Аріф Рахман Бахтіар та співробітник Відділу інформаційних та соціально-культурних питань пан Прабово Хіваман.

У рамках візиту відбудеться презентація пані Нінінг Сунінгсіх Рохадіат на тему «Розвиток демократії в Індонезії» для студентів Національного університету «Острозька академія».