Молодіжний дебатний турнір «De Battle»

У Національному університеті «Острозька академія» реалізовуватиметься молодіжний дебатний турнір «De Battle». Стати учасником його може кожен студент академії, віком від 16 до 25 років.

Турнір проходитиме в декілька етапів, одним з яких буде навчання Оксфордському формату та правилам дебатів. Під час реалізації турніру учасники зможуть навчитися впевнено та переконливо виступати перед аудиторією, чітко формулювати та доводити свою думку. Команда-переможець на рівні академії, братиме участь у фіналі, який відбуватиметься у Рівному серед команд-переможниць вишів міста.

Організаторами турніру є Волинський ресурсний центр, Клуб Української Елітарної Молоді та Молодіжна платформа «Яскраво». Чекаємо ваших заявок!

Реєстрація учасників проекту відбуватиметься до 3 жовтня. Аби подати заявку на участь у турнірі, необхідно зателефонувати координатору турніру в Острозькій академії за номером 0663864172 (Іра), а також вступити до групи вконтакті DEBATtle — НаУ ОА (http://vkontakte.ru/debattle_in_nauoa).