Міжнародна наукова конференція «Проблеми культурної ідентичності в ситуації сучасного діалогу культур»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

15-16 квітня 2011 р. кафедра культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» проводить міжнародну наукову конференцію під загальною назвою: «Проблеми культурної ідентичності в ситуації сучасного діалогу культур»

Тема цьогорічної конференції: Проблеми культурної ідентичності: співвідношення традиційного і модерного аспектів ідентифікації

Передбачається обговорення такого кола загальних проблем:

1. Сучасні стратегії ідентичності;
  2. Модерні та постмодерні пошуки ідентичності;
  3. Проблеми ідентичності в сучасній Україні;
  4. Проблема співвідношення глобальних і локальних ідентичностей
  5. Ідентичність Чужого і «чужі» ідентичності в Європі;
  6. Топос «Малої Вітчизни»;
  7. Проблеми релігійної ідентичності;
  8. Проблеми політичної ідентичності;
  9. Проблеми ідентичності національних та етнічних менших в сучасних багатокультурних суспільствах;
  10. Проблеми ідентичності і культурна традиція

В рамках конференції маємо намір обговорити різні аспекти актуальних проблем європейської та української ідентичності. А тому запрошуємо до участі філософів, культурологів, істориків, політологів, соціологів, філологів та ін.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська, польська

Заявки (форма заявки додається) на участь в конференції, тези та статті  надсилати до 20 грудня 2010 р. за адресою:

Кафедра культурології та філософії,
Національний університет «Острозька академія»,
вул. Семінарська 2.
м. Острог, Рівненська обл. 35800
або на е-mail:  cultiden@gmail.com (тему листа обов’язково вказати «Конференція-2011»)

Вимоги до статей та тез:

Електронний варіант статті слід надсилати на електронну адресу конференції: cultiden@gmail.com у форматі MS Word, розмір сторінки А4 через 1,5 інтервали, шрифтом Times New Roman, 14 кегль. На першій сторінці зверху зліва розміщується УДК, а  справа ім’я та прізвище автора, а також короткі відомості про автора, після цього великими літерами назва статті (доповіді). З наступного рядка – анотації та ключові слова українською, російською та англійською мовами (приблизно 5-6 рядків). Посилання давати за зразком [2, с. 45]. Приклад оформлення статей див. нижче.

Вартість публікації статті - 15 грн. / сторінка

Організаційний внесок для участі в конференції складає 100 грн. і сплачується при реєстрації.

З питань організації конференції звертатися за тел.:
(0362) 24-16-50 з 18.00 до 21.00. Зайцев Микола Олександрович
або (066) 9300489 – Шевчук Дмитро Михайлович

Запрошуємо до участі в конференції!

Оргкомітет