Острозька академія святкує День народження

Святкування Дня Національного університету «Острозька академія» – першого вищого навчального закладу на східно-слов’янських землях – за участі відомих громадських та культурних діячів, а також почесних гостей відбудеться 6 жовтня 2011 року на території навчального закладу. Цього року Острозька академія відзначає 435 років з часу свого заснування та 17 років з моменту відродження.

Упродовж святкувань Острозька академія уже традиційно перетвориться на пасіку, окрему країну зі своєю грошовою одиницею – бджолами, студентами та викладачами, що полюбляють мед. Ректор університету Ігор Пасічник, професорсько-викладацький склад та спудеї-бжоли запрошують мас-медіа та громадськість відсвяткувати дні «Острозької пасіки» разом.

Програма святкування:
08:30. Молебень. Студентсько-викладацький храм преп. Ф.Острозького.
10:30. Урочисте привітання від ректора та гостей університету. Відкриття святкового ярмарку. Студентський парк.
11:00. Акція «Обійми академію». Територія університету.
11:30. Акція «Увімкнемо українське» (студенти розповсюджуватимуть диски із записами українських пісень водіям маршруток та серед громадськості в рамках Року української пісні). Місто Острог.
12:00. Презентація скульптур Петра Капшученка та відновленого трону князів Острозьких. Підземна художня галерея.

Упродовж ярмарку:
• фотографування з Князем В.-К. Острозьким та княжною Гальшкою Острозькою в рамках благодійної акції;
• фотоколаж, викладений із фото кожної групи університету;
• відеопривітання Академії;
• продаж меду;
• традиційна українська кухня;
• аукціон речей і балів від викладачів;
• виставка рукоділля;
• виставка художніх та фоторобіт спудеїв і викладачів;
• продаж сувенірної продукції із символікою університету;
• «живі скульптури»;
• конкурс на кращий костюм бджілки;
• концертні виступи;
• підбиття підсумків конкурсу на кращий гуртожиток;
• бджолоарт;
• виготовлення монет «ОА»;
• чаювання з тортом.

16:00. Урочистості з нагоди Дня університету та концерт Рівненської обласної філармонії. Актова зала.

Святковий тортик чекає на Вас!

За додатковою інформацією звертайтеся
у відділ зв’язків з громадськістю
НаУ «Острозька академія»
тел.: (03654)2-34-96; e-mail: press@oa.edu.ua