Семінар з актуальних питань адміністративного судочинства

25 листопада о 10.00 год. у Науковій бібліотеці Національного університету «Острозька академія» відбудеться науково-практичний семінар з актуальних питань адміністративного судочинства для суддів адміністративних судів Західної України.

Організатори проведення: Інститут права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія», Вищий адміністративний суд України, Міністерство юстиції України.

Питання, які будуть обговорені на семінарі:
— строки звернення до адміністративних судів;
— процесуальні строки в адміністративному процесі;
— оскарження рішень органів державної виконавчої служби.