Тиждень присвячений 450-літтю князя Василя-Костянтина Острозького

В Острозькій академії Братство спудеїв організовує тиждень, присвячений 450-літтю князя Василя-Костянтина Острозького.

Перелік заходів, що триватимуть із 5 до 7 квітня 2011 р.:

• Вівторок (5 квітня) – квест по місту Острозі. Початок о 18.00; збір команд о 17.30 біля Замкової вежі.
  • Середа (6 квітня) – літературні читання; підбиття підсумків літературного конкурсу. Аудиторія П-1, 17.00.
  • Четвер (7 квітня) – вечір німого кіно, мімів та особливої музики "Enjoy The Silence".

За детальнішою інформацією звертатися до Братства спудеїв.