День відкритих дверей в Національному університеті «Острозька академія»

3 грудня 2011 року в Національному університеті «Острозька академія» відбудеться День відкритих дверей.

Початок о 10.00 год. в актовій залі університету.

У програмі:
— Відеотур Острозькою академією.
— Зустріч з ректоратом університету та представниками усіх факультетів.
— Екскурсія до музею історії Острозької академії.

В рамках Дня відкритих дверей Ви дізнаєтеся:
— Особливості вступної кампанії — 2012.
— Чим зумовлені лідерство, популярність та новаторство Острозької академії.

Ви отримаєте цікаву інформацію від представників:
— гуманітарного факультету;
— факультету політико-інформаційного менеджменту;