Викладачі Острозької академії провели семінар-практикум для шкільних психологів та вчителів української мови і літератури

10.01.2018

10 січня 2018 року на базі Острозької загальноосвітньої школи № 1 відбувся семінар-практикум для шкільних психологів та вчителів української мови і літератури, де було презентовано результати наукових досліджень доцента кафедри психології та педагогіки НУ «ОА» Гандзілевської Г.Б. на тему «Психологія життєвих сценаріїв у акмеперіоді українських емігрантів» та викладача кафедри міжнародних відносин Каламаж В.О. на тему «Психологічні особливості ефективності групової проектної діяльності студентів під час вивчення іноземної мови».

Відповідно розробленій теоретико-прогностичній моделі життєвого сценарію Гандзілевською Г.Б. було запропонувано для обговорення результати психологічного аналізу метафоричних наративів Острозьких письменників-емігрантів. Для впровадження цих результатів у навчальний процес Каламаж В.О. презентувала засоби групової проектної діяльності, які є ефективними і при вивченні іноземної мови.

Окрім того, у формі тренінгу викладачі ознайомили учасників з можливостями психотехнік у діагностиці та корекції життєвого сценарію, та презентували сертифікатні програми Інституту практичної психології та психотерапії Національного університету «Острозька академія», де застосовують ці методи.