Студент-історик – переможець Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

20 березня 2017

Назар Мартинюк, студент другого курсу спеціальності «Історія» факультету міжнародних відносин Острозької академії отримав перемогу у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Історичні науки». Захід відбувся 16 березня в місті Переяслав-Хмельницький (Київська область).

На конкурс хлопець подавав свою наукову працю, яка має назву «Дипломатична діяльність уряду УНР в екзилі тарнівського періоду» За результатами оцінок журі, студент Національного університету «Острозька академія» отримав найвищу відзнаку — диплом 1-го ступеня.

«Передусім за допомогу я хочу подякувати своєму науковому керівникові — заслуженому працівнику освіти України, доктору історичних наук, професору та завідувачу кафедри історії Національного університету „Острозька академія“ Володимиру Васильовичу Трофимовичу. Саме він підтримував мене на всіх етапах написання роботи, завжди вказував на недоліки та на що варто звернути увагу і допомагав довести роботу до ідеального стану. Він фахівець у сфері дипломатичних відносин, тому став для мне хорошим наставником. Перемога для мене — це перше вагоме досягнення в науковій сфері, яке мотивує працювати і розвиватися далі»,

ділиться враженнями Назар Мартинюк.

Щиро вітаємо Назара з перемогою та бажаємо нових наукових звершень!