Студентка спеціальності “Психологія” — призерка олімпіади всеукраїнського рівня

18 квітня 2017

Студентка спеціальності «Психологія» факультету політико-інформаційного менеджменту Юлія Котовська здобула призове місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія».

Олімпіада відбулася на базі ДВНЗ «Переялсав-Хмельницкий державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди» і передбачала три тури: теоертичний (перевірялися знання з психології), прикладний (розробка плану-проспекту емпіричного дослідження) та проектний (захист наукової роботи).

Наукова робота Юлії Котовської була присвячена дослідженню сили волі особистості, схильної до соціопатії, у контексті розвитку морально-ціннісних складових мотиву. За результатами оцінок журі, Юлія посіла третє призове місце.

«Хочу висловити подяку за допомогу у підготовці до олімпіади та моєї конкурсної роботи своєму науковому керівнику — старшому викладачеві кафедри психології та педагогіки, кандидату психологічних наук Уляні Нікітчук. Вона терпеливо допомагала мені в проведенні та організації мого дослідження, зробила великий внесок в те, щоб моя робота була гідною таких високих оцінок членів журі. Також хочу висловити подяку завідувачу кафедри психології та педагогіки Національного університету „Острозька академія“ Оксані Матласевич. Особливо вдячна Вікторії Волошиній, керівнику науково-дослідної лабораторії когнітивної психології Острозької академії за безпосередню підтримку та мотивацію»

зазначає Юлія Котовська.

На думку студентки, участь у таких заходах є дуже важливою для інтелектуальної молоді, оскільки дає можливість спілкуватися із представниками університетів всієї України.

«Дуже корисно спілкуватися з іншими студентами, мати можливість ознайомитися з їх системою та особливостями навчання Під час олімпіади я також познайомилася з видатними науковцями у галузі сучасної психології. У такі моменти розумієш, що Україна — величезна та різноманітна, але українська добра душа — привітна і добра всюди»,

ділиться враженнями Юлія.

Щиро вітаємо Юлію Котовську з перемогою і бажаємо подальших творчих злетів!