Привітання зі святом світлого Христового Воскресіння!

15 квітня 2017

Вельмишановні друзі та колеги!

Сердечно вітаємо Вас та Ваші Родини зі Святом Світлого Христового Воскресіння!!!

У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми всі відчуваємо Його захист та підтримку.

Великдень нагадує про духовне відродження, яке потрібно всім нам, усій українській нації. Нехай Пасхальне свято стане для кожного початком нового життя — кращого і добрішого.

Бажаємо Вам душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає Вас на добрі та праведні справи та додає Вам сил і творчої наснаги в усіх починаннях задля розквіту суверенної України та Острозької академії!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!