Родинний пікнік острожан: яким був другий день фестивалю «Острог – Ренесанс»

14 травня 2017

Ігрові зони для дітей, різноманітні смачні страви і напої, цікаві розваги і затишна атмосфера — так можна охарактеризувати масовий пікнік, на який завітали родини острожан, студенти і гості міста. Дійство відбувалося 14 травня в рамках фестивалю «Острог — Ренесанс», що проходить вдруге в Острозі.

Місцем пікніку був освітянський парк, де відвідувачі мали змогу скуштувати смачний плов, випічку, придбати сувенірну продукцію, відвідати майстер-класи, цікаві лекції, а також відпочити і насолодитися атмосферою свята. Тема родини, якій присвячений цьогорічний фестиваль, не випадкова, адже сьогодні в Україні відзначається День матері, а завтра — День сім’ї. Метою заходу є уславлення і піднесення родини як основного соціального інституту, а також їх єднання з метою згуртованості населення міста.

«Особливістю цього дня є відзначення Дня Матері, найдорожчої для кожної з нас людини. Прекрасно, що темою фестивалю є родина, мати, чудово, що свято сім’ї і мами об’єдналися. Бог створив людину і сім’ю, в якій та була б щаслива. Я задоволена, що цей пікнік об’єднав родини і родину! Я бачила, як маленьких діток розмальовують, а їх тати і мами раділи, що ті перетворювалися у котиків, зайчиків і інших тварин, і сама тішилася від їх посмішок і радості. Такі свята потрібно робити частіше, адже це гарний спосіб згуртуватися, об’єднатися родинами і весело провести час!»,

розповідає острожанка Валентина Бандура.

«Дуже сподобався пікнік! Атмосфера просто чудова! Я очікувала, що захід буде посереднім, буде представлена лише сувенірна продукція, а насправді звідси не хочеться і йти! Багато забав для діток, є де відпочити, що побачити, дуже цікаво. Такі заходи варто проводити і надалі, це виправдано: хороший захід і для міста, і для містян, об’єднує сім’ї, розвиває культуру таких заходів, все чудово!»,

розповідає острожанка Тамара Цимбаліста.

Окрім сімейного пікніку, для острожан і гостей міста сьогодні відбудуться театральні вистави від студентів з м. Дніпра та школярів з Гуманітарної гімназії «Гармонія» з м. Києва. Завершальною атракцією другого дня фестивалю буде концертна програма на Замковій горі: виступить гурт «Очеретяний кіт», а також Данило Руденко представить світлове шоу.