Острозька академія вкотре підтримала 53 ОМБР

13 травня 2017

Ректор Національного університету «Острозька академія» 10 травня передав капеланові 53 окремої механізованої бригади, протоієрею Тарасові Волянюку чотири планшети. Їх придбали на кошти, зібрані викладачами, студентами та співробітниками Острозької академії.

«Мирне життя для нас забезпечують наші солдати, які безперервно боронять землі від агресора на сході України. Острозька академія із самого початку підтримує українську армію. Я пишаюся вашим патріотизмом, дорогі студенти і викладачі, який демонструється конкретними справами. Окремо вдячний нашому доцентові Наталії Конопці, яка очолила волонтерський рух у нашому університеті та проректорові з навчально-виховної роботи, професору Руслані Каламаж, яка ініціює ріноманітні акції підтримки української армії»,

сказав ректор Острозької академії Ігор Пасічник.

Острозька академія з 53 ОМБР співпрацює довгий час і вже неодноразово передавала військовим цієї бригади оргтехніку, біноклі тощо.

«Мені надзвичайно приємно перебувати у стінах Острозької академії, спілкуватися з ректором і студентами. Для наших солдатів, які сьогодні боронять східні рубежі України дуже важливо відчувати нашу підтримку. Бойові дії ведуться у вкрай важких умовах і завдяки їхній силі духу ми маємо можливість навчатися, працювати, планувати, мріяти і ходити під мирним небом. Щиро вдячний вам за підтримку, яка допомагає ефективно відповідати на агресію ворога»,

зазначив протоієрей Тарас Волянюк.

Капелан передасть гаджети командирові 53 ОМБР і найближчими днями ними користуватимуться артилеристи.