Ще одну перемогу у Всеукраїнському конкурсі здобула студентка-економістка

12 квітня 2017

Студенти Національного університету вже неодноразово показували свою освіченість, ерудованість та кмітливість на регіональних, всеукраїнських та міжнародних олімпіадах, конкурсах та змаганнях.

Цього разу студентка економічного факультету здобула перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит» у 2016/2017 н. р.

Диплом ІІ ступеня отримала Оксана Лопацька, студентка 4-го курсу економічного факультету.

У конкурсі були представлені 137 наукових робіт з 71 вищого навчального закладу України. Змагання проходили в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка 4-6 квітня 2017 року.

Оксана Лопацька презентувала свою роботу, яка має назву «Система прямого оподаткування». Її науковим керівником була кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, обліку й аудиту Національного університету «Острозька академія» Ольга Дем’янчук.