Острозька академія увійшла до десятки найкращих університетів України

07 квітня 2017

Національний університет «Острозька академія» неодноразово високо оцінювали різноманітні національні та світові рейтинги. Цього разу виш увійшов до числа найкращих українських вищих навчальних закладів за результатами дослідження, яке провів один за найкомпетентніших міжнародних рейтингів — U-Multirank. Він визначає найкращі університети Європи та світу.

Серед 18 вищих навчальних закладів України, які взяли участь у рейтингу в цьому році Національний університет «Острозька академія» займає дев’яту сходинку серед усіх українських вищих навчальних закладів та має найбільшу кількість показників у сфері викладання, навчання, студентської активності та регіонального працевлаштування.

До слова, рейтинг U-Multirank був офіційно прийнятий в кінці січня 2013 року Європейським Союзом Цей рейтинг надає користувачам чітку інформацію про різні напрями діяльності навчальних закладів.

Це не перше досягнення Острозької академії, адже минулого року університет посів шосту сходинку серед українських вищих навчальних закладів та 650-те місце в світі відповідно до міжнародного рейтингу Round University Ranking. Рейтинг складався за даними однієї з найбільших інформаційно-аналітичних компаній світу Thomson Reuters.