Ігор Гущук – «Заслужений працівник освіти»

27 серпня 2017

Відповідно до Указу Президента України № 251/2017 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України» Ігор Гущук, завідувач кафедри громадського здоров’я Національного університету «Острозька академія», доцент, кандидат медичних наук, отримав Державну нагороду «Заслужений працівник освіти».

Це почесне звання Ігореві Віталійовичу присвоєно за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.

Гущук Ігор Віталійович — один із ініціаторів відкриття спеціальності «Громадське здоров’я» в Острозькій академії. Закінчив Острозьку СШ № 1, вищу медичну освіту за спеціальністю «Гігієна, санітарія та епідеміологія» здобув у Львівському державному медичному інституті, має 10 років стажу педагогічної роботи у вищих навчальних закладах ІІІ—ІV рівнів акредитації, очолює кафедру громадського здоров’я в Національному університеті «Острозька академія».

Щиро вітаємо Ігоря Віталійовича із отриманням цієї Державної нагороди та бажаємо подальших здобутків на науково-педагогічній ниві.