Весняна сесія Міжнародної сертифікатної програми з гебраїстики та бібліїстики.

30 травня 2017

З 21 по 29 травня в Національному університеті «Острозька академія» проходила весняна сесія Міжнарожної сертифікатної програми з гебраїстики та бібліїстики. У сесії взяло участь 17 студентів із різних міст України, включаючи двох студенток НаУОА. Протягом девяти днів студенти пройшли два предмети: «Давньоєврейська біблійна мова» (2-й рівень) та «Літературні аспекти Старого Завіту».

Курс давньоєврейської мови був розрахований на тих, хто вже мав досвід знайомства із мовою Старого Завіту, і хотів би поглибити свій рівень знань у галузі морфології та синтаксису прозового тексту; викладачами курсу були Яков Ейделькінд та Дмитро Цолін. Предмет «Літературні аспекти Старого Завіту», що його викладав Яков Ейделькінд, включав літературознавчий аналіз різножанрових текстів Старого Завіту, при цьому від студенти читали біблійний текст мовою оригіналу.

Міжнародна сертифікатна програма з гебраїстики та бібліїстики при Національному університеті «Острозька академія» відкрита за фінансової підтримки організації «Українсько-єврейська зустріч»; академічними партнерами є Тель-Авівський університет (Ізраїль), Університет Центральної Флориди (США), Єврейський університет в Єрусалимі (Ізраїль), Центр наукових працівників і викладачів юдаїки у вищих навчальних закладах «Сефер». Мета Програми — поширення академічних знань (перш за все філологічних) про біблійний текст, тому учасниками можуть стати усі, хто має бажання і наснагу вчитися. Наступним етапом Програми буде Літня школа з гебраїстики та бібліїстики у липні поточного року.