Студенти Острозької академії взяли участь у флешмобі до тижня психології

30 квітня 2017

На центральній площі міста Острога 28 квітня відбувся флешмоб «У ритмі серця», приурочений тижню психології. Участь у заході взяли понад 100 юнаків і дівчат: 55 школярів та 65 студентів спеціальності «Психологія» Острозької академії.

«Флешмоб став завершальним акордом тижня психології 2017. Цим заходом ми хотіли продемонструвати, що життя прекрасне, сповнене радості та сміху, для цього залучили молодь»

розповідає організатор, методист із психологічної служби методичного кабінету відділу освіти виконкому Острозької міської ради Сергій Амбразюк.

Як розповів хореограф Василь Гончарук, психологічний флешмоб відбувався з метою покращення настрою у школярів, студентів, містян та всіх охочих. Задум та формат флешмобу був запозичений від американських колег «Improve everywhere». Завдання просте — вийти на сцену та під музичний супровід показати декілька простих танцювальних рухів, які повинна повторити група людей, що стоятиме перед учасником.

«Було приємно долучитись до організації заходу, оскільки це перший психологічний флешмоб на рівні міста. Дійство мало на меті не тільки покращити настрій, а й зблизити молодь та жителів міста. Саме тому до участі у флешмобі були залучені студенти-психологи, оскільки хто, як не вони, знають, як згуртуватися і радіти життю. Останнім штрихом флешмобу було зображення посмішки. Такий флешмоб заряджає неймовірною енергією. Як психолог, я помітила, що після закінчення заходу, його учасники ніби розчиняються в натовпі перехожих, що викликає певний ефект раптовості. Кожен, хто був задіяний до флешмобу несе пережиті емоції радості далі тим, кого зустрічає на вулицях міста. Це єднає»

коментує викладач кафедри психології та педагогіки Анна Гільман.

Також 26 квітня студенти-психологи долучились до проведення заняття з елементами тренінгу (ділова гра) «Роль темпераменту у досягненні життєвого успіху особистості» (автор психолог Олішевська О.В.) для працівників управлінь та відділів виконкому Острозької міської ради. У рамках заняття студенти представили мініатюру, як взаємодіють люди з різними типами темпераменту.