«Люди не мають бути байдужими» – «Docudays UA» в Острозі

28 листопада 2017

В Острозькій Академії 27 листопада продемонстрували фільм «Боротьба Джамали», в рамках мандрівного фестивалю документального кіно «Docudays UA». Шведська журналістка Елін Йонссон розповідає історію співачки та її сім’ї, занурюючись в спогади пов’язані з депортацією Кримських татар та анексією Криму.

Розповідаючи про фестиваль, організатори зазначають, що 2 основних місії фестивалю «Docudays UA» — це популяризація документального кіно та розповсюдження теми про права людини. Партнери таких показів — зазвичай громадські організації у регіонах. Після перегляду студенти мали змогу обговорити свої враження від фільму і почути коментарі організаторів події.

«Цей фільм показав мені ще одну річ: не обов’язково мати юридичну освіту, професійно пов’язувати своє життя з правом чи політикою, щоб змінювати цей світ на краще. Кожен з нас, де б він не був і чим би не займався в змозі вплинути на цей світ. Хоча б одним словом. В своїй маленькій справі ми можемо і повинні залишатися перш за все людьми»,

ділилася враженнями студентка факультету міжнародних відносин Анастасія Верховецька.