В Острозі провели чергові курси для майбутніх журналістів

28 березня 2017

18 учасників з 7-ми областей та м. Києва — саме такий набір школярів та абітурієнтів став учасником чергової Школи універсального журналіста (ШУЖ), яка відбувалася на базі Острозької академії 25-26 березня.

Під час дводенних курсів були розглянуті такі теми: риси та умови журналістської діяльності, кар’єра журналіста: від вступу на факультет журналістики — до роботи в редакції; інформація: новини, методи, джерела; підготовка до інтерв’ю, дії журналіста під час інтерв’ю, робота з матеріалом і зі співрозмовником після інтерв’ю; створення журналістського матеріалу; творчий конкурс на спеціальність «Журналістика»: поради з підготовки. Вступ-2017: що нового?

«ШУЖ залишила у мене світлі враження та дуже грунтовні знання. За допомогою цих курсів кожен може визначитись, чи потрібна йому професія журналіста. Таке навчаня розвиває та допомагає визначитись»,

розповідає учасниця з Вінниці Анастасія Покотинська.

«Школа дала мені можливість розвіяти деякі стереотипи про професію журналіста й переконатися у правильності мого вибору. Тож я з радістю буду радити ШУЖ своїм знайомим для покращення знань та навичок»,

ділиться враженнями учасниця з Києва Валерія Тимофеєва.

«Вражень надзвичайно багато, особливо після хвилин практики, що я вважаю найважливішою частиною навчання. Особливо приємною була форма викладу, оскільки я люблю послухати і зрозуміти щось, а не писати. Саме після занять я зрозуміла, що таке бути справжнім журналістом, усвідомила переваги професії та її недоліки. Проходити подібні курси я раджу всім без сумніву, адже тут можна отримати багато цінних порад»,

каже учасниця зі Збаража (Тернопільська область) Вікторія Сливка.

По закінченню курсів учасники мають змогу поповнювати своє портфоліо, опублікувавши матеріали на сайті «ОГО», головним редактором якого є викладач ШУЖ Віталій Голубєв, викладач кафедри журналістики НаУОА.