Відтепер в Острозькій академії вивчатимуть ще й корейську

28 лютого 2017

У Національному університеті «Острозька академія» на базі кафедри індоєвропейських мов факультету романо-германських мов діятиме нова сертифікатна програма з вивчення корейської мови.

Курс передбачає отримання учасниками базових знань з корейської мови: володіння граматичними навичками, вміння вести діалог на побутові теми, можливість висловити власну думку на певну тематику, поглиблення граматичних і лексичних знань.

Проведення занять відбуватимуться в цікавій та інтерактивній формі, вестимуться активні дискусії, переглядатимуться пізнавальні фільмі і відео корейською мовою, що допоможе практично застосувати здобуті навики.

Сертифікатну програму вестиме докторант-волонтер, носій французької мови Солен Шарпантьє. Закордонна гостя успішно навчається на гуманітарному факультеті університету Париж VII імені Дені Дідро на спеціальності «Мови і цивілізації східної Азії». Закінчивши професійний ліцей з вивчення і курси з викладання корейської мови, пані Солен вирішила активно долучитись до міжнародної волонтерської діяльності.

«Україна завжди приваблювала мене різнобарвною культурою та віковічною історією свого народу. Тому я із задоволенням вирішила поринути в цей світ і поділитись своїми знаннями корейської зі студентами. За час перебування в Острозькій академії я переконалася, що це своєрідний казковий острівець, який будує сам себе»,

зазначила Солен Шарпантьє.

Сьогодні не є секретом те, що вивчення мов і культур країн Східної Азії користується високим успіхом, особливо серед молодого покоління України. Тому сертифікатні програми — саме те, що потребує майбутній спеціаліст тієї чи іншої сфери.

«Я завжди мріяла вивчати підвалини східно-азіатського написання і мови, основою яких є ієрогліфи, але китайська мене завжди лякала тим, що вона занадто важка для вивчення. Тому, коли в нашому виші розпочався курс корейської, я була приємно здивована і, не гаючи часу, вирішила записатись»,

ділиться враженнями студентка факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» Дарина Сидоренко.

Варто зазначити, що на факультеті романо-германських мов НаУОА вже тривалий час діють сертифікатні програми з вивчення й інших іноземних мов: французької, німецької, іспанської, польської, грецької китайської та інших. Згодом у межах цих програм студенти отримають можливість також на професійному рівні вивчати угорську мову.