Тиждень факультету романо-германських мов: цікаві образи, англомовна постановка та безліч яскравих емоцій

27.02.2017

У Національному університеті «Острозька академія» вже давно стало традицією святкування тижнів різних факультетів. Упродовж 20-24 лютого своє свято відзначали студенти факультету романо-германських мов. Цей тиждень був цікавим для всіх спудеїв академії і не залишив байдужим нікого.

У понеділок 16 березня із самого ранку студенти та викладачі факультету спільно долучилися до англомовного молебню у студентсько-викладацькому храмі ім. преподобного Федора Острозького.

«Помолившись іноземною мовою, ми довели, що молитва до Бога немає кордонів і мовних бар’єрів. Усе студентство Національного університету „Острозька академія“ добре знає і розуміє англійську, тому сьогодні ми вирішили провести молебень саме цією мовою. Такого у нас ще не було. Захід виявився дуже цікавим і отримав багато позитивних відгуків, тому я переконаний, що ми й надалі проводитемо схожі богослужіння»,

розповідає настоятель студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького НаУОА, професор Василь Жуковський.

У цей же день відбувся святковий концерт-відкриття та ярмарок, на якому всі охочі мали змогу придбати футболки із символікою факультету, домашню випічку, яка символізувала різні країни світу та багато іншої продукції.

Вівторок відзначився традиційним для факультету романо-германських мов днем зміни образів або сhange image day. Студенти урізноманітнили буденність своїми неординарними перевтіленнями. На перервах у коридорах університету можна було зустріти спудеїв у піжамах або ж вишуканих дам, східних красунь чи голлівудських зірок. Також у цей день відбувся захід сoffee house — це зібрання студентів в теплій і хорошій атмосфері, в якій вони співали, танцюємо, дивилися різні відео, організовували сценічні постановки. Усе це — разом із чаєм та різними смаколиками, аби зробити спілкування ще теплішим і відкритішим.

У середу провели фотоакцію, під час якої всі могли отримати цікаві та оригінальні світлини. Також відбулася «Міni book fair» — це продаж та обмін книг. Цього ж дня студенти, викладачі та гості університету із задоволенням відвідали організований факультетом романо-германських мов концерт фортепіанної музики. Під час заходу всі присутні мали змогу насолодитися музичними творами відомих музикантів Йоганна Себастьяна Баха, Фредерика Шопена, Сергія Рахманінова, Астора П’яццоли та інших.

Композиції лунали від фортепіаністів Яни Тимчук, Романа Дячека, Вікторії Годунко, саксофоніста Романа Романюка та скрипальки Оксани Вознярської. Музиканти вправно створили нерозривний контакт між мелодіями та аудиторією, яка своєю чергою гучними оплесками дякувала за отриману естетичну насолоду.

Четвер порадував дійством, яке в академії проводиться вже не вперше, але завше приваблює багато відвідувачів та приносить масу позитивних емоцій — це англомовний мюзикл. Цього року студенти презентували історію про людські стосунки, кохання і самонавіювання «Leonce and Lena».

«Підготовка над мюзиклом проходила дуже довго. Ідея зародилася ще рік тому. Упродовж тривалого часу ми збирали команду акторів, декорації, багато думали над сюжетом. У результаті великої кількості спільних зусиль режисера мюзиклу Христини Шенрок, Марини Колісниченко, яка придумувала танцювальні постановки та усієї великої театральної групи людей ми змогли показати, що наш факультет може не лише старанно вчитися, але й бути активним в такій творчій сфері»,

розповідає студентський декан факультету романо-германських мов Юлія Мазур.

Ще однією незабутньою подією, яку традиційно організовують студенти факультету романо-германських мов є академічний бал. Це подія, на якій дівчата зі своїми кавалерами приходять на паркет, щоб вальсувати під супровід живої музики. Цьогоріч танцювальне свято відбудеться другого березня. Це прекрасний захід цієї весни, який чекають увесь рік і пропустити його просто неможливо.

Теги: Острозька академія, РГМ, Change Image Day