Правники Острозької академії довели, що вони одні із кращих

26 березня 2017

Студенти Національного університету «Острозька академія» вже вкотре представляють виш на всеукраїнському рівні. Так, 23 березня спудеї Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського Роман Подзізей та Марта Козловська взяли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Адміністративне право та процес; фінансове право; інформаційне право», який проходив в Університеті державної служби України.

Тема конкурсної роботи студентів мала назву «Правові проблеми застосування сучасного санкційного законодавства в Україні». Журі високо оцінили наукові досягнення та актуальність теми представників Острозької академії та присвоїли звання переможців ІІ туру.

У своїй роботі студенти ставили за мету здійснити комплексний аналіз національного законодавства про застосування спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів — санкцій, дослідження поточних проблем реалізації санкційного законодавства та конкретних механізмів їх практичного застосування, а також Роман Подзізей та Марта Козловська зуміли запропонувати можливі шляхи вирішення та удосконалення наявних проблем та прогалин.

Щиро вітаємо Марту та Романа з перемогою та бажаємо нових наукових звершень!