В Острозькій академії проаналізували фінансову систему держави

26.02.2017

У Національному університеті «Острозька академія» 24 лютого відбулася ІV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Фінансова система країни: тенденції та перспективи розвитку».

Із вітальним словом до учасників заходу звернулися заступник декана з навчально-наукової роботи, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, обліку і аудиту Ольга Дем’янчук та доктор філософських наук, професор, проректор з навчально-наукової роботи Національного університету «Острозька академія» Петро Кралюк.

У своїх промовах вони зазначили, що конференція має величезну користь для науковців, які мають бажання виступити із власними дослідження, почерпнути нові знання у своїх колег, поділитися думками та почути відгуки однодумців.

Загалом на конференцію свої роботи подали 118 учасників із різних університетів України. Також були представлені міжнародні праці з Поліського державного університету (м. Пінськ, Республіка Білорусь), Університету імені Яна Кохановського (м. Кельце, Польща) та Вищої державної техніко-економічної школи імені Броніслава Маркєвича (м. Ярослав, Польща).

У доповідях молоді вчені та науковці окреслили такі віхи економічного наукового дискурсу: розвиток фінансово-кредитних відносин у ринкових умовах, фінансово-бюджетний механізм та його вплив на розвиток економіки, податки та податкова політика у фінансовій системі країни, фінанси суб’єктів господарювання у фінансовій системі, економічні відносини України в глобалізаційних процесах, теорія і практика обліково-аналітичного забезпечення суб’єктів господарювання, актуальні питання економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій у фінансах.

«Конференція є дуже важливою в теперішній час для України. Ми обговорювали надзвичайно цікаві теми, серед яких криза банківської системи та фінансові аспекти фіскальної децентралізації, що є актуальним в умовах сьогодення. Я вважаю, що завдяки таким заходам ми можемо детально розібратися у проблемах, з якими стикнулася наша держава, спрогнозувати можливі наслідки та знайти шляхи вирішення. Необхідно брати участь у наукових конференціях, адже вони допомагають нам покращувати свої професійні знання та розширювати свій кругозір»,

ділиться враженнями студентка економічного факультету Дарина Єнісеєва.

Теги: Острозька академія, Фінансова система, Конференція