В Острозькій академії презентували компанію SoftServe

25.10.2017

До Національного університету «Острозька академія» 24 жовтня завітали представники компанії SoftServe. Для студентів спеціальності «Економічна кібернетика» та «Облік і оподаткування» ІТ компанію представляли рекрутер Марія Семенюк, рекрутер ІТ Академії Борис Шубін та тренер ІТ Академії Михайло Омельчук. Зустріч була організована заступником декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи, старшим викладачем кафедри фінансів, обліку і аудиту, кандидатом економічних наук Юлією Харчук та спеціалістом з маркетингу компанії SoftServe Олесею Бендюк, які є випускницями нашого університету. Мета цієї зустрічі — продемонструвати зв'язок між студентами та випускниками Острозької академії та заохотити їх до подальшої професійної співпраці.

SoftServe — провідна українська ІТ компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг, заснована у 1993 році.

«Чому варто працювати в ІТ? Перш за все, конкурентна заробітна плата, яка зацікавлює кожного працівника; комфортні офіси, цікаві проекти та можливість поєднувати саморозвиток і розваги»,

пояснює рекрутер Марія Семенюк.

Спікери розповідали студентам про переваги роботи в ІТ компанії, зокрема давали відповідь на питання: «Що потрібно знати, щоб стати програмістом?», «Які бувають технології та мови програмування?», «Де вчитися програмуванню?» тощо. А також представники компанії стверджують, що головною їхньою метою є підготувати людей, які мають базові знання й розуміння до роботи в провідних українських комп’ютерних компаніях, що затверджуванні на ринку праці.

Рекрутер ІТ Академії Борис Шубін розповів студентам, що перед тим, як влаштуватися на роботу в їхню компанію, можна пройти курси, які допоможуть підвищити рівень теоретичних знань та практичних навичок. Але однією з основних якостей, що допоможуть потрапити в ІТ сферу, є знання англійської мови.

«Сьогодні сфера ІТ технологій найшвидшими темпами розвивається в суспільстві. Тому презентація компанії SoftServe дає можливість студентам зорієнтуватися в ІТ просторі і вибрати для себе той напрям, у якому потрібно розвиватися. Серед представників компанії SoftServe, що сьогодні до нас завітали є студенти Острозької академії, і до речі, не випускники економічного факультету. Тобто працювати в такій сфері може кожен, хто володіє необхідними навичками та має бажання вчитися»,

зауважив доктор технічних наук, професор, Академік академії наук вищої школи України Анатолій Власюк.

Теги: Острозька академія, SoftServe, Кібернетика, Облік і аудит, ІТ