Студентка спеціальності «Психологія» призерка Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

25 березня 2017

Марина Євтушик, студентка четвертого курсу спеціальності «Психологія» факультету політико-інформаційного менеджменту Острозької академії стала учасницею Всеукраїнського конкурсу наукових робіт із педагогічної та вікової психології, який відбувся в місті Одеса.

На конкурс дівчина подавала свою наукову працю, яка має назву «Ілюзія знання в ефективності здійснення метапам'яттэвого контролю» За результатами оцінок журі, студентка Національного університету «Острозька академія» посіла друге місце.

«За допомогу в підготовці наукової роботи я дякую своєму науковому керівникові — доктору психологічних наук, професору та проректору з навчально-виховної роботи Національного університету „Острозька академія“ Каламаж Руслані Володимирівні. Також особливу вдячність висловлюю Вікторії Волошиній, керівнику когнітивної лабораторії в Острозькій академії. Вона зробила великий вклад у роботу, підтримувала і надихала мене на дослідження. Важливий внесок у роботу здійснила доцент, кандидат психологічних наук, завідувач кафедри психології Національного університету „Острозька академія“ Матласевич Оксана Володимирівна. Вона завжди підтримувала мене і це давало мені сил досягати високих результатів і розуміння цінності мого дослідження»,

ділиться враженнями Марина Євтушик.

Студентка розповідає, що після конкурсу вона отримала відчуття того, що не потрібно порівнювати себе з кимось іншим. Варто лиш порівнювати себе тільки із самим собою в минулому, адже це сприяє розвитку та усвідомленню себе як особистості.

«Потрібно цінувати і любити свою роботу. За цієї умови ти бачиш перспективи і шляхи її реалізації. Насправді, в кожній праці та науковому знанні ми можемо знайти для себе те, що є для нас важливим і цікавим, бо саме зацікавленість сприяє наполегливій роботі. Коли ми їдемо на будь-який конкурс, то починаємо усвідомлювати свою цінність і отримуємо досвід ораторського мистецтва. Урешті-решт, після змагань ми стаємо зовсім не такими, якими були до того»,

розповідає студентка.

Ми від душі вітаємо Марину із призовим місцем у конкурсі та бажаємо досягати нових звершень у науковій сфері!