У храмі Острозької академії помолилися за випускників військового ліцею

24 червня 2017

У Студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького 24 червня відбувся подячний молебень за випускників Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. Святкове богослужіння відвідали випускники, їхні батьки та вчителі.

За словами настоятеля храму, професора Василя Жуковського, надзвичайно важливо, що батьки й ліцеїсти усвідомлюють силу молитви. З неї потрібно розпочинати будь-яку добру справу, а потім дякувати Богу за її завершення. Сьогодні Україна потребує молодих сильних і вольових людей, від яких залежатиме добробут і національна безпека нашої держави. Отець Василь побажав хлопцям, щоб для них стелився добрий життєвий шлях, а в серцях завжди перебувала Божа ласка.

«У починанні будь-якої справи батьківська молитва має велику силу. Такий молебень потрібний для того, щоб наші діти були благословенні в цьому житті. Це подяка для тих людей, які нам допомагали в ліцеї. Це провідник у майбутню дорогу, адже лише з Божою ласкою і любов’ю до Бога в серці наші діти здобудуть мир, спокій і щастя в житті»,

зазначила мама випускника ліцею Ольга Кривицька.