Студенти-економісти — переможці Smart Challenge

24 травня 2017

Студентки четвертого курсу спеціальності «Фінанси та кредит» економічного факультету Національного університету «Острозька академія» — Олена Олекса, Оксана Лопацька та Ірина Луцюк — перемогли в другому Чемпіонаті з вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge.

Дівчата були єдиною командою з Рівненщини й змагалися у фіналі ще з 11 командами з Луцького національного технічного університету, Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки та Луцького базового медичного коледжу.

Чемпіонат відбувся 20 травня у Луцьку. Організувала його компанія Smart People. Фіналісти вирішували бізнес-кейс, який підготувала компанія-Генеральний партнер — Modern-Expo Group.

У подарунок переможниці отримали фітнес-браслети від організаторів, грошовий приз від Генерального партнера та ексклюзивні запрошення на WestHRForum 2017, який проводить Партнер змагання — компанія VolWest Group.

Також серед Партнерів Чемпіонату були компанії «Молокія», Nestle, ARTEFACT.St та Verallia Ukraine. Тож попереду у фіналістів ще запрошення на екскурсії та співбесіди.