В Острозькій академії відзначили Всесвітній день психолога

24 квітня 2017

До Всесвітнього дня психолога, який відзначається 23 квітня, студенти-першокурсники спеціальності «Психологія» Національного університету «Острозька академія» організували кімнату психологічного розвантаження для викладачів.

За словами куратора студентської групи, викладача кафедри психології та педагогіки Анни Гільман, мета кімнати психологічного розвантаження — це зниження рівня напруження у тілі, що призводить до поліпшення загального стану організму, накопичення енергії і кращої концентрації емоційної сфери особистості.

«Ми підготували вправи для зняття психологічних зажимів, розслаблення організму після робочого дня. Також під час розвантаження студенти запропонували викладачам візуалізацію для віднайдення внутрішніх ресурсів у подоланні стресових ситуацій. Така психологічна практика є надзвичайно актуальною, оскільки навчальний процес часто передбачає напружену роботу викладачів, після якої варто відпочити, набратися сил та відновити енергію. Це хороший спосіб відволіктися від буденних справ»,

зауважила Анна Гільман.

На кафедрі психології та педагогіки Острозької академії планують зробити кімнату психологічного розвантаження, яка б функціонувала постійно. На їх думку, такий спосіб відпочинку користуватиметься попитом не лише в університеті, а й серед містян.