Класична музика – це ліки для душі

23.02.2017

Відомий давньогрецький мислитель Платон писав:

«Музика надихає весь світ, постачає душу крилами, сприяє польоту уяви; музика додає життя і веселість всьому існуючому... Її можна назвати втіленням усього прекрасного і всього піднесеного».

Справді, коли людина хоче відпочити варто лише почути прекрасні ніжні звуки. Вчені вже давно довели фантастичний позитивний вплив музики на організм людини. У Національному університеті «Острозька академія» вже давно знають, що якщо відвідати концерт класичної музики, то заряд енергії та життєвої сили поповниться на довгий час. Тому 22 лютого студенти, викладачі та гості університету із задоволенням відвідали концерт фортепіанної музики, який організував факультет романо-германських мов.

Під час заходу всі присутні мали змогу насолодитися музичними творами відомих музикантів Йоганна Себастьяна Баха, Фредерика Шопена, Сергія Рахманінова, Астора П’яццоли та інших.

Композиції лунали від фортепіаністів Яни Тимчук, Романа Дячека, Вікторії Годунко, саксофоніста Романа Романюка та скрипальки Оксани Вознярської.

«Відчуття від концерту просто неймовірні. Щоправда, дуже хвилювалася, адже це був мій перший виступ такого формату. Завдяки підтримці моїх друзів я змогла максимально зосередитись і виступити якнайкраще. Після концерту переповнювало неймовірне щастя і радість, адже здійснилась ще одна моя мрія,. Не описати словами відчуття, коли бачиш зацікавлені очі та усміхнені обличчя в залі, а після концерту отримуєш стільки хороших слів і відгуків. Після цього починаєш вірити, що весь час і всі зусилля витрачені не дарма, і моя творчість цікава людям. Під час концерту без перебільшень панувала надзвичайно сімейна атмосфера, бо за кілька місяців академія справді стала для мене другим домом»,

ділиться враженнями музикантка, студентка факультету романо-германський мов Національного університету «Острозька академія» Яна Тимчук.

Музиканти вправно створили нерозривний контакт між мелодіями та аудиторією, яка своєю чергою гучними оплесками дякувала за отриману естетичну насолоду.

«Ще в дитячому садку я вперше почула чарівні звуки якогось музичного інструменту. Згодом я дізналася, що цей інструмент зветься фортепіано. З того часу музика дедалі глибше входила в моє життя. Я сприймаю класичну музику як щось високе, іноді загадкове, іноді незбагненне, але кожну мить таке живе й прекрасне. Під час концерту я змогла відпочити душею, адже музиканти дуже вправно володіють нотами і зуміли створили в залі фантастичну ауру мистецтва»,

розповідає відвідувачка концерту, студентка гуманітарного факультету Юлія Білець.

Теги: Острозька академія, Факультет романо-германських мов, Платон