День довкілля в Острозькій академії

21 квітня 2017

Студенти факультету політико-інформаційного менеджменту 19 квітня провели екологічну акцію до Дня довкілля, який щорічно відзначається в Україні з 1999 року.

«Сьогодні з нагоди Дня довкілля студенти нашого факультету посадили канадський клен. Чому саме канадський клен? Тому що Канада та Польща були першими країнами, які визнали незалежність нашої держави у 1991 році і на сьогодні вони є одними із країн, які найбільше підтримують наш університет через спільні обмінні програми та надають стипендії для обдарованих студентів»,

зазначає декан факультету політико-інформаційного менеджменту Віталій Лебедюк.

Ініціаторами озеленення території академії стали студенти першого курсу, за що студентська рада факультету висловлює їм надзвичайну вдячність.

Я був дуже здивований і водночас радий, що студенти-документознавці першого курсу проявили ініціативу посадити дерево на території академії. Вони зробили не тільки добру справу, а й показали приклад іншим спеціальностям та факультетам. Також вони пропонують зробити своєрідний челендж і передати естафету озеленення нашої альма-матер іншим студентам",

розповідає студентський декан факультету політико-інформаційного менеджменту Богдан Возруд.