В Острозькій академії презентували проект сортування сміття

20.11.2017

У Національному університеті «Острозька академія» відбулася презентація проекту із сортування сміття. У цьому проекті допомогу будуть надавати організація «Україна без сміття». Така ініціатива дає можливості безпосередньо для студентів, адже вони зможуть власноруч працювати над розробкою проекту, розподіленням обов’язків, створенням сайту, будуть себе розвивати у проектуванні.

«Для реалізації проекту потрібна активна участь студентів, щоб створювати постери, листівки, ролики тощо. Така робота дасть для студентів нові знання та вміння. Сміття — це можливості, лише потрібно знати, як правильно цим користуватися. На цей момент у проект входитиме Острозька академія та університетські гуртожитки, а в майбутньому, можливо, він буде поширюватися і на весь Острог»,

прокоментувала представниця організації «Україна без сміття» Євгенія Аратовська.

Спікерами були представник компанії Coca Cola Олеся Жулинська, яка спонсорує соціально-екологічні проекти та представник організації «Україна після сміття» Євгенія Аратовська. У цьому проекті з усієї України участь беруть Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича і Національний університет «Острозька академія». Термін реалізації — один рік. Також спікери повідомили, що проект розпочнеться в грудні, а перші помітні результати очікують побачити в червні 2018 року. Усі охочі студенти, які бажають долучитися до проекту можуть звертатися за додатковою інформацією до Голови «Братства спудеїв» Сергія Дороша.

«Саму ж подію я вирішив відвідати через те, що я студентський декан гуманітарного факультету, і цю інформацію мені необхідно передати своїм студентам. Також я староста гуртожитку, а цей проект поширюється і на гуртожитки в тому ж числі. Проблема сміття існує, а якщо її можна перевести в таку сферу бізнесу, то це є вигідним удвічі»,

поділився враженнями студент гуманітарного факультету Влад Данильченко.