Студентів Острозької академії вчили, як креативно мислити

20.09.2017

У Національному університеті «Острозька академія» 19 вересня відбувся семінар практикум «Креативне мислення», який провела для студентів приватний бізнес-тренер, керівник програм з інновацій та підприємництва Міжнародного навчального центру МАШАВ Кармель імені Гольда Меїр (м. Хайфа, Ізраїль) Катерина Руденко.

Мета семінару — ознайомитися з основами креативного мислення, зрозуміти, як створювати продукти та послуги, спираючись на досвід і бажання клієнта, навчитися впроваджувати інновації творчо.

«Шляхів вирішення певної проблеми може бути безліч. У сучасному менеджменті найкращий варіант успішного розв’язання задачі — це використання якомога менших ресурсів і часу. Інструменти, запропоновані сьогодні на семінарі, можуть допомогти студентам ефективно розвиватися у професійному плані й досягати успіху»,

зауважила Катерина Руденко.

Під час заходу учасники ознайомилися з інструментами для створення нових продуктів і послуг, використовуючи емпатію, вчилися створювати прототипи й застосовувати основи креативного мислення з урахуванням індивідуальних особливостей бізнесу.

«На семінарі ми спробували ефективно співпрацювати під час виконання завдань. Дуже важливо, що тренер закцентувала увагу на підготовчому етапі вирішення певної проблеми, зокрема це — аналіз, оцінка ситуації. Сподіваюся, що в майбутньому використовуватиму отриманий досвід у професійній діяльності»,

поділилася враженнями студентка факультету політико-інформаційного менеджменту Лариса Ромасюк.

На думку старшого викладача кафедри психології та педагогіки, кандидата психологічних наук Уляни Нікітчук, такі семінари дають багаторівневе розгортання погляду на креативне мислення.

«Тренер збалансовано поєднала теоретичний і прикладний блоки. Дуже важливий емоційний аспект під час проведення такої роботи. Пані Катерина зуміла зацікавити студентів і налаштувати на спільну діяльність. Думаю, що учасники семінару передусім поглибили знання про власне мислення й про ефективність колективної роботи»,

зазначила пані Уляна.

Теги: Острозька академія, Катерина Руденко, МАШАВ