В Острозькій академії провели панахиду до Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2017

20 лютого українці відзначають пам’ятну дату — День Героїв Небесної Сотні. Ми завжди повинні пам’ятати про патріотизм і мужність наших співвітчизників, які в листопаді 2013 року — лютому 2014 року під час Революції гідності, віддали своє життя, захищаючи демократичні цінності, наші права і свободи, національні інтереси України на шляху до європейського майбуття. Пролитою кров’ю вони продемонстрували щире прагнення українців жити у демократичній, суверенній та вільній державі.

Аби вшанувати пам’ять загиблих героїв Небесної сотні та на Сході України у студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» 20-го лютого відбулася панахида. Студенти та викладачі вишу молилися, аби в Україні нарешті запанував мир і добробут, а пам’ять загиблих патріотів ніколи не згасала.

«Слово „Майдан“ міцно увійшло до словників багатьох мов як символ свободи і нескореності нашого народу. Лютневі події в центрі столиці ще раз довели, що наша держава Україна відбулася. Українці своїми подвигами показали всьому світові свою мужність і патріотизм. На Майдані нам вдалося витіснили із себе раба, генетичний страх перед владою і тиранією, ми довели, що готові боротися за власну свободу і Батьківщину. Війна на Сході показала, що пройшли часи, коли орда могла вільно і безкарно проходити нашою територію. Українські військові готові до останнього боронити рідну землю і свій народ. Я щиро вірю, що скоро ми переможемо»,

розповідає настоятель храму преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія», професор Василь Жуковський.