Людмила Супрун – експерт Національної премії для журналістів

20 лютого 2017

Завідувач кафедри журналістики, доктор соціальних комунікацій Людмила Супрун стала експертом Національної премії для журналістів економічного напряму «MEDIA etc.». Відповідний диплом пані Людмила отримала під час вручення премії у Рівненській обласній державній адміністрації.

Як повідомляється на сайті РОДА, відзнака заснована для журналістів, що спеціалізуються на економічній тематиці та висвітлюють процес реформування економіки. Засновниками премії є громадські організації: «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо».

На розгляд журі було подано 106 робіт з різних регіонів України.

Серед обласних ЗМІ відзнаки отримали журналісти інтернет-порталу «ОГО» на чолі із головним редактором Видавничого дому «ОГО», керівником «Школи універсального журналіста», викладачем кафедри журналістики Острозької академії — Віталієм Голубєвим, а також журналіст газети «Рівненський кооператор» — Інна Омелянчук.

Організатори конкурсу відзначили не лише медійні доробки, але й вручили Дипломи експертам. Колектив Острозької академії на чолі з ректором Ігорем Пасічником нагородили Подякою.

" Було дуже цікаво долучитися до роботи журі Конкурсу. Журналістські матеріали були доволі змістовними та глибоко розкривали питання економічного розвитку окремих регіонів. Приємно відзначити злагоджену роботу організаторів конкурсу",

поділилася враженнями Людмила Супрун.