Острозьку академію відвідали представники Федерації профспілок України

17 лютого 2017

Національний університет «Острозька академія» 16 лютого відвідав почесний академік Острозького Академічного Братства, Голова Федерації профспілок Рівненської області Микола Шершун та представники  Федерації профспілок України.

«Наш університет завжди радий вітати у своїх стінах гостей. Увесь професорсько-викладацький склад та я особисто зі щирим серцем зустрічаємо усіх, хто приїжджає до нас із гарними помислами. Пан Шершун завжди  бажаний гість в Острозькій академії. Адже він вже давно став частиною нашої великої академічної родини»,

розповідає ректор Національного університету, професор Ігор Пасічник.
Головна мета Федерації профспілок  – представляти, виражати і захищати професійні, соціально-економічні, трудові і духовні інтереси своїх членів в органах державної влади і управління, господарських, громадсько-політичних та інших структурах області.

Зараз Федерація профспілок області є найбільшим регіональним об'єднанням профспілок на Рівненщині.

Під час візиту до університету гості мали можливість поринути в історію заснування Острозької академії та появи Острозької Біблії 1581 року. Оповідь велася від самої Гальшки Острозької і князя Василя-Костянтина Острозького. Також співробітники Музею історії Острозької академії провели екскурсію підземеллями та університетським подвір’ям.

Після прогулянки територією вишу гості були приємно вражені надзвичайною атмосферою, яка панує в кожній деталі та пообіцяли неодмінно завітати до Острога знову.