V Всеукраїнський юридичний форум з питань міжнародного, корпоративного та податкового права

16.10.2017

14-15 жовтня в Національному університеті «Острозька академія» відбувався цікавий захід для молодого покоління правників — V Всеукраїнський юридичний форум з питань міжнародного, корпоративного та податкового права, організатором якого був Рівненський осередок Ліги студентів асоціації правників України.

Учасники даного заходу мали нагоду здобути нові знання у галузі міжнародного, корпоративного та податкового права, перейняти частинку безцінного досвіду від одних з кращих юристів в Україні, також могли спробувати застосувати дані знання на практиці. Окрім цього, в ході цього форуму молоді правники відвідали ряд цікавих та пізнавальних екскурсій стінами першого в Східній Європі вищого навчального закладу, дізналися про його багатовікову історію. V Всеукраїнський юридичний форум з питань міжнародного, корпоративного та податкового права — це один з потужних заходів Ліги студентів АПУ, який гуртує кращих з кращих та спрямований на формування майбутньої юридичної еліти України, що володіє високими моральними якостями, потужним багажем знань та високим рівнем професіоналізму.

Форум розпочався з вітального слова ректора Національного університету «Острозька академія» — Ігоря Пасічника, який привітав усіх учасників у стінах навчального закладу, побажав продуктивного проведення часу на форумі.

Далі в рамках роботи форуму, своїм досвідом з молодим поколінням юристів поділилася Лариса Антощук — керівник практики по вирішенню податкових спорів КПМГ Україна. Темою виступу пані Лариси були : «Актуальні податкові спори в Україні 2017 року. Тенденції на 2018 рік».

Також з учасниками форуму своїм досвідом поділився Володимир Павленко — керівник судової практики Інтегрітес в Україні. Він розповів учасникам форуму те, хто ж такий справжній лідер та якими якостями він повинен бути наділений. Також навів конкретні приклади із повсякденного життя в його компанії та те, як він будує відносини з своїми підлеглими.

Спікером форуму виступив також Ігор Савчук — юрист практики міжнародного арбітражу та вирішення спорів МЮК «Armadum lawyers». Дискутували про особливості визнання та виконання арбітражних рішень на території країн СНД, а також отримали ряд порад щодо діяльності Рівненського осередку Ліги студентів АПУ, оскільки Ігор Савчук є його засновником.

П’ятнадцятого жовтня студенти-правники мали нагоду поспілкуватися з Марією Цип’ящук — координаторкою та юристкою Громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини у місті Рівному, викладачкою Національного університету «Острозька академія». Марія Цип’ящук поєднала у своєму виступі практику Європейського Суду з прав людини та податкового питання. Завершила свій виступ корисним та пізнавальним воркшопом, завдяки якому учасники заходу змогли пізнати практичні питання цієї теми .

Наступною досвідом ділилася Вікторія Ковальчук — партнер ЮК Esquires, адвокат та медіатор. Пані Вікторія донесла студентам основні інновації в національному законодавстві, що стосуються адвокатської монополії та того як сьогодні буде відбуватися допуск до цієї професії.

Сергій Іщук — практикуючий адвокат та викладач Національного університету «Острозька академія» презентував учасникам V Всеукраїнського юридичного форуму тему, що стосується податкових механізмів підтримки Інститутів громадянського суспільства в Україні.

На закритті V Всеукраїнського юридичного форуму з питань міжнародного, корпоративного та податкового права було підбито підсумки проведення заходу, а також відзначено учасників та організаторів, яким було вручено відповідні сертифікати.

Команда Рівненського осередку Ліги студентів Асоціації правників України в місті Острог щиро дякує усім експертам заходу, які протягом цих двох насичених днів ділилися власним досвідом з молодим поколінням, також дякуємо усім учасникам, які незважаючи на святкові та вихідні дні, виявили бажання провести цей час з користю для себе та взяли участь у нашому форумі й всім тим хто сприяв та допомагав в організації V Всеукраїнського юридичного форуму з питань міжнародного, корпоративного та податкового права. Особливу вдячність висловлюємо адміністрації Національного університету «Острозька академія», Рівненському відділенню Асоціації правників України та тим людям які зробили свій внесок у організацію цього заходу. Щиро дякуємо за підтримку та допомогу!