Студенти факультету політико-інформаційного менеджменту презентували наукові доповіді на щорічній міждисциплінарній конференції

15.03.2017

На факультеті політико-інформаційного менеджменту Національного університету «Острозька академія» 14 березня відбулася щорічна міждисциплінарна конференція. За 12 років існування факультету це шоста конференція такого формату. Цьогоріч дату презентації наукових доробків приурочено до святкування тижня факультету політико-інформаційного менеджменту.

«Це дуже добре, що ми маємо змогу проводити подібні заходи, адже наш університет є науково-дослідним, що передбачає наукову діяльність студентів,

розповів декан факультету політико-інформаційного менеджменту Віталій Лебедюк.

Наступного року наша конференція трансформується на зразок всесвітньо відомої конференції ТЕDx. У будь-якому разі, наші наукові досягнення набудуть нових барв».

Молоді науковці мали змогу презентувати доповіді соціологічної, політичної, психологічної та релігійної проблематики. Загалом у конференції взяли участь близько 30 доповідачів, кожен із яких намагався цікаво та креативно представити результати своїх наукових досліджень. Здебільшого це були студенти випускних курсів, які вже мають досвід наукової роботи. Проте, були й новачки, для яких виступ на цьогорічній конференції став своєрідним дебютом у світі наукових досліджень. Після завершення доповідей студенти мали каву-паузу, упродовж якої розповідали про особливості своїх наукових інтересів та ділилися позитивними враженнями

«Конференції у стінах нашої альма-матер завжди приваблювали мене тим, що обговорення доповідей відбувається у невимушеній затишній атмосфері, тривають цікаві дискусії на різноманітну тематику, питання, які актуалізуються, часто наштовхують на роздуми, бажання працювати сумлінно та натхненно,

розповіла студентка спеціальності „Психологія“ Вікторія Вітрук,

Цього разу я взяла участь у Міждисциплінарній науковій конференції студентів та молодих учених уже втретє. Сьогодні було особливо приємно слухати доповіді моїх колег зі спеціальності „Політологія“. Що було корисного особисто для мене? Звісно ж, це знайомство з новими людьми та підтвердження того, що наукова діяльність нашого факультету відкриває для нас нові можливості».

Усі учасники конференції отримали відповідні сертифікати, що є підтвердженням активної участі в науковій діяльності нашого університету та факультету політико-інформаційного менеджменту зокрема. Організатори заходу сподіваються, що наступного року конференція набуде ще більшого масштабу.

Теги: Острозька академія, ПІМ, Віталій Лебедюк,ТЕDx