Unicheck надійний партнер у забезпеченні якості наукових публікацій

14 листопада 2017

Національний університет «Острозька академія» долучився до соціального проекту, який ініційовано командою Unicheck та має за мету підтримати якість наукових університетських видань. Якісні наукові публікації — складова загального рейтингу навчального закладу, що впливає на його рейтинг серед абітурієнтів та значимість в системі освіти України та світу.

Протягом 2017-2018 навчального року всі наукові видання нашого університету будуть безкоштовно перевіряти на ознаки плагіату за допомогою сервісу Unicheck, який вчасно надає підтримку своїм користувачам та може адаптувати систему відповідно до потреб навчальних закладів. Його зручний функціонал надає можливість порівнювати роботи з інтернет-джерелами, власною академічною базою закладу та усіма документами в його обліковому записі; здійснювати пошук в роботах, що написані українською, англійською, французькою та іншими мовами.

Створений українськими розробниками у 2014 році, він може використовуватись онлайн або інтегруватись з навчальними системами ВНЗ (так звані learning management systems). Серед них — Moodle, Canvas, Blackboard, Schoology, Google Classroom та інші. Наразі сервісом користуються більш ніж 50 українських університетів. Навчальні заклади США, Іспанії, Бельгії та інших країн світу також перевіряють роботи з Unicheck.

З повним описом можливостей сервісу можна ознайомитись за посиланням :

З будь-яких питань щодо Unicheck можна звертатись за адресами:

info@unicheck.com або sales@unicheck.com

Cлідкувати за новинам на сторінці Unicheck у Facebook