Про важливість відкритих даних розповіли викладачі Острозької академії

14 червня 2017

У Національному університеті «Острозька академія» на базі лабораторії новітніх технологій інтелектуального бізнес-клубу 13 червня відбулася бесіда на тему «Що таке культура даних та як відкриті дані змінюють наше життя?». Детальніше про це розповідали спікери — декан факультету політико-інформаційного менеджменту Віталій Лебедюк та старший викладач кафедри журналістики НаУОА Роман Шулик. Модератором бесіди був декан гуманітарного факультету Дмитро Шевчук.

Упродовж заходу обговорювалися питання щодо культури відкритих даних та як вони впливають на наше життя. Зокрема, Віталій Лебедюк презентував сервіси, на основі яких працюють відкриті дані, зазначивши їхні важливі функції.

«На сьогодні відкриті дані — не лише тренд. Це також зручний, вигідний та універсальний інструмент для всіх громадян. Вони відіграють велику роль у житті кожного із нас, адже вони полегшують наше життя. Тому ми з Романом Шуликом ініціювали такий курс»,

зазначив декан факультету політико-інформаційного менеджмент Віталій Лебедюк.

«Викладання цього курсу передбачене, передусім, для студентів спеціальності „Журналістика“. Курс матиме назву: „Аналіз і візуалізація відкритих даних“. Ми сподіваємося втілити усе задумане у реальність, і впевнені, що все обов’язково вдасться»,

розповідає старший.викладач кафедри журналістики Роман Шулик.