В Острозькій академії проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови та літeратури

14.04.2017

В Острозькій академії з 10 по 12 квітня тривав ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Англійська мова та література». Учасниками олімпіади були 53 студенти зі 46 різних вищих начальних закладів України.

«Ми мали можливість перший рік організовувати таку олімпіаду в нашому університеті. Учасники олімпіади проходили усі конкурсні завдання в комп’ютерних аудиторіях у системі Moodle. Також перевіряли творче письмо та усне мовлення. Це дало змогу об’єктивно оцінювати роботу кожного студента-конкурсанта. Перш за все, студенти отримали величезний досвід та унікальну можливість порівняти свої знання з іншими»,

зазначає кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри англійської мови та літератури Оксана Костюк.

Олімпіада складалася із кількох завдань: творче письмо, аудіювання, читання, усне мовлення та тест з лінгвістичної теорії, літератури Англії та США, лінгвокраїнознавства. Кожен з етапів олімпіади підсумовувало журі, у склад якого входили як викладачі з Острозької академії, так і з інших вишів.

У підсумку олімпіади окремі учасники були відзначені грамотами за кращий результат у кожному конкурсному завданні. Переможницею ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Англійська мова та література» стала студентка Острозької академії Ольга Скрипаль. Друге місце посіли студентка Острозької академії Катерина Лелях та студент Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка Михайло Туряниця. Диплом ІІІ ступеня отримали студент Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка Сергій Коновалов, студентка Київського національного лінгвістичного університету Тетяна Чеберко, а також студентка Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського Марина Гладка.

«Особисто я не ставила собі за ціль здобути перемогу, а олімпіаду розглядала просто як можливість порівнятися силами зі студентами всієї України, перевірити власний рівень знань та отримати новий досвід. Перемога — це, звісно, завжди приємно. Ще надзвичайно тішить те, що наш маленький університет вкотре довів, що спроможний готувати спеціалістів дуже високого рівня, які готові позмагатися із представниками провідних університетів та показати достойний результат»,

поділилася враженнями переможниця олімпіади Ольга Скрипаль.

Теги: Острозька академія, Олімпіада, Англійська мова та література