В Острозькій академії стартував проект «Alumni Careers»

14.03.2017

На факультеті романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» запровадили проект «Alumni Careers», метою якого є організація зустрічей студентів факультету РГМ з його випускниками. Куратор проекту — Ольга Костюк, викладач кафедри англійської мови та літератури.

6 березня відбулася перша зустріч, гостями якої стали: Оксана Кухар — асистент спільного проекту ЄС та Ради Європи «Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні» та Оксана Пелипенко — менеджер по роботі з клієнтами в IT компанії Grammarly.

«Ця зустріч для мене була хвилюючою, адже виступати у стінах альма-матер і бути першопрохідцем у проекті „Alumni Careers“ — це велика честь. Мої цілі були такі: наголосити на необхідності розвитку своїх вмінь і талантів у повсякденному житті, підказати, на що потрібно звернути увагу зараз, аби в подальшому мати успіх на ринку праці, як правильно розставити пріоритети сьогодні, аби не червоніти за слабкі знання завтра. Сподіваюся, мої поради і поради усіх випускників, які візьмуть участь у наступних зустрічах, допоможуть студентам факультету романо-германських мов реалізувати себе так, як я реалізовую себе в Grammarly»,

ділиться враженнями Оксана Пелипенко.

Також гості розповіли про власні історії професійного зростання. Вони повідомили, що розчарування і труднощі пошуків роботи, знайомі більшості випускникам, і наголосили на важливості підготовки грамотно оформленого резюме, чіткому поставленні запитань в першу чергу собі й на ретельній підготовці до співбесід та переговорів.

Студенти, які відвідали зустріч з випускницями поділилися враженнями та залишилися з позитивними емоціями.

Дарія Леськів, студентка першого курсу:

«Ідея дуже цікава та інформація, що була презентована нам — потрібна. Презентації такого роду показують можливість розвитку в майбутньому, шляхи працевлаштування та наштовхують фрешерів правильно розставляти пріоритети та чіткіше усвідомлювати свої цілі».

Дарина Калінчук, студентка другого курсу:

«Такі зустрічі навчають не опускати руки і не переставати вірити, що рано чи пізно ми всі знайдемо своє місце в житті. Слухаючи, доволі успішних і розумних дівчат, розумієш, що все що ти робиш сьогодні визначає твоє майбутнє».

Мирослава Блоха, студентка другого курсу:

«Маю сказати, що ця зустріч — одна з найбільш надихаючих подій за останній час. Дуже класно, що ми могли не тільки слухати, а й питати про якісь особисті лайфхаки, які дівчата визначили для себе впродовж і після навчання. Вони дуже просто розказували як шукати роботу після академії і на що можна сподіватись. Хотілось би аби щось подібні зустрічі проводилися й надалі».

Борис Ведмедюк, студент другого курсу:

«Зустріч з випускниками виявилася доволі цікавою та інформативною. Було приємно почути про сервіс Grammarly оскільки я сам його використовую. Загалом я залишився задоволеним цією подією».

Теги: Острозька академія, Alumni Careers, РГМ