Викладачі Острозької академії — “Жінки року-2016”

13.03.2017

Минулого тижня до Міжнародного жіночого дня нагородили переможниць щорічного конкурсу «Жінка року-2016». Цьогоріч уже не вперше серед переможців були і викладачі Національного університету «Острозька академія» — завідувач кафедри англійської мови та літератури факультету романо-германських мов, доцент Оксана Костюк і доцент кафедри психології та педагогіки факультету політико-інформаційного менеджменту Галина Гандзілевська.

Оксана Костюк активно займається науково-дослідною роботою, є автором 28 публікацій, з них 21 наукового та 7 навчально-методичного характеру. Оксана Юріївна — співавтор колективної монографії «Велика Волинь: історія освіти і культури », та двох навчально-методичних посібників під Грифом Міністерства освіти і науки України «Тексти для читання з курсу „Англійська мова“ для студентів економічного факультету» та «Тексти для читання з курсу „Англійська мова“ для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності „Документознавство та інформаційна діяльність“», укладач навчального посібника з історії педагогіки " Розвиток релігійної освіти на Волині (XIX — поч. XX ст.)", українсько-англійського розмовник до Євро-2012 для працівників міліції, " та збірників наукових статей «Наукові записки Національного університету „Острозька академія“. Серія „Філологічна“, бере активну участь у наукових конференціях (більше 30), у тому числі й міжнародних: TESOL, English Learning in the Context of the Long-life Education. Також Оксана Костюк є активним учасником громадського життя університету, одним із організаторів та координаторів численних міжнародних наукових викладацько-студентських конференцій НаУОА, літніх шкіл, сертифікатних програм зокрема: координатор міжнародної літньої школи „Демократизація освіти“ (серпень, 2000 р. Угорщина), міжнародної літньої школи » Американознавство в Україні«, (червень, 2002 р. м. Острог); координатор молодіжної обмінної програми «Канада — Світ — Молодь» (2005–2006 р., Острог-Альберта), взяла участь у роботі у Міжнародного Конгресу українців у Канаді (Canmore, Alberta, листопад, 2005 р.), координатор міжнародної студентської програми (травень 2009 р., Польща, Згоржелець), організувала роботу численних сертифікатних програм з методики викладання іноземної мови, координатор проведення науково-практичних та семінарських занять для слухачів курсів на тему: "Формування іншомовної комунікативної компетенції для працівників промислових підприємств («Славутський комбінат «Будфарфор» 2013 р.); з 2015 р. організувала три заочні онлайн конференції з міжнародною участю «Сучасні технології викладання англійської мови та інтерпретації текстів світової літератури», з 2004 р. є членом та секретарем навчально-методичної ради Національного університету «Острозька академія». Оксана Юріївна пройшла наукове стажування за кордоном: міжнародна конференція Students’ Leadership Conference (Vancouver, British Columbia, січень 2006 р.). Має активну громадську позицію, сприяє відбудові Свято-Миколаївської церкви у м. Острозі, є активним учасником церковного хору з 2001 року, зокрема цьогоріч представляла громаду Острога у місті-побратимі Берунь (Польща) під час престольного свята. Оксана Юріївна неодноразово нагороджена низкою подяк та відзнак, зокрема почесною грамотою Рівненської обласної адміністрації, управління освіти і науки.

Галина Гандзілевська активно впроваджує інноваційні підходи до організації навчально-виховної та наукової роботи студентів, приділяє значну увагу особистісному та фаховому зростанню молоді. Під її керівництвом студенти здобували перемогу упродовж 2014-2016 рр. у Всеукраїнських та Міжнародних (Австралія) конкурсах студентських наукових робіт із психології. Автор навчально- методичних посібників «Театр і драматерапія в груповій роботі» та "Психологія творчості"("Подорожуючи у невідоме..«), методичних рекомендацій студентам до навчального курсу «Педагогіка», понад 30 наукових статей у зарубіжних та вітчизняних фахових виданнях, результати яких апробовані на Всеукраїнських та Міжнародних наукових, науково-практичних конференціях. Галина Борисівна також має значні досягнення у мистецькій сфері, про що свідчать перемога у представленні власних артистичних програм IХ Міжнародної парафіади дітей та молоді (Польща,1997р.), перше місце в обласному конкурсі співаної поезії (1998р), перше місце в четвертому конкурсі, присвяченому Ю.Словацькому (категорія співаної поезії(Кременець, 2000р) та ін. Авторка збірки власних пісень «Чекатиму тебе...» (Острог, 2000), дитячої п’єси-казки «Проспект Маргариток» (Острог, 2005). Під її керівництвом студентський театр отримав звання Народного аматорського театрального колективу. Науково-прикладні розробки Галини Гандзілевської знайшли застосування в різних сферах практики: керівник сертифікатної програми «Мистецтво самопрезентації», ведучий тренер навчальної та терапевтичної груп сертифікатної програми з практичної психології (напрямок — психодрама, методи роботи психолога з дітьми, казкотерапія в гештальт аналітичному підході («Діагностика та корекція життєвих сценаріїв») Національного університету «Острозька академія». Результати діяльності сертифікатної програми «Мистецтво самопрезентації» презентувались на святкуванні 440-річчя Острозької Академії (м. Київ, м. Острог). Галина Гандзілевська — володарка низки нагород та відзнак, зокрема нагороджена почесною грамотою Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та подякою Міністерства освіти і науки України.

Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники та усі студенти Національного університету «Острозька академія» вітають переможниць і бажають їм натхнення та сил для нових ідей.

Теги: Острозька академія, Жінка року-2016, Оксана Костюк, Галина Гандзілевська