Вітання Інформаційного центру ЄС з отриманням безвізу

12 травня 2017

Друзі! Інформаційний центр ЄС при Національному університеті “Острозька академія” вітає усіх українців і спудеїв нашого закладу із отриманням безвізу. Особливо символічно, що таке рішення було прийняте напередодні Дня Європи. Безумовно, що це дуже важливий крок для євроінтеграції, а також можливість безпосередньо побачити й відчути європейський стиль життя, відкриваючи для себе нові країни та культури. Для остаточного затвердження рішення лишилось дві формальні процедури: підпис президента Європарламенту та представника Мальти, які будуть опубліковані в офіційному журналі ЄС.

Посол ЄС в Україні Хюг Мінгареллі та члени представництва Європейського Союзу теж привітали Україну з безвізом, що є свідченням безпосередньої підтримки європейської спільноти нашого бажання бути частиною політичного, економічного та культурного життя Європи. Своєю чергою, Інформаційний центр ЄС готовий надати консультації усім спудеям, викладачам і острожанам, адже основне наше завдання – будувати Європу разом.