В Острозькій академії відбулася Всеукраїнська конференція для юних економістів

12 лютого 2017

У Національному університеті «Острозька академія» 10 лютого відбулася ювілейна ХV Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція молодих учених та студентів, яка має назву «Проблеми та перспективи розвитку національної економіки в умовах глобалізації».

Із вітальним словом до учасників заходу звернулися доктор економічних наук, доцент, декан економічного факультету Національного університету «Острозька академія» Людмила Козак та доктор філософських наук, професор, проректор з навчально-наукової роботи Національного університету «Острозька академія» Петро Кралюк.

У своїх промовах вони зазначили, що конференція приносить величезну користь для молодих науковців, які мають можливість виступити із власними дослідження, почерпнути нові знання у своїх колег, поділитися думками та почути відгуки однодумців.

У доповідях молоді вчені та науковці окреслили наслідки впливу політичної ситуації на економічну безпеку України. Проаналізували етапи модернізації бюджетної, податкової та соціальної політики держави, охарактеризували стан ринку фінансових послуг та показали перспективи розвитку. Говорили також про особливості функціонування підприємств в сучасних умовах, розвиток маркетингу в умовах глобалізації та інтеграційні процеси у світовій економіці

Загалом учасники конференції обговорили основні проблеми української економічної ситуації в контексті міжнародної та проаналізували шляхи підвищення конкурентоспроможності вітчизняної економіки на світовій арені в майбутньому.