В Острозькій академії презентували духовну лірику

11 грудня 2017

До Національного університету «Острозька академія» завітав відомий письменник Сергій Рачинець — український поет, один з найвідоміших представників української християнської поезії. Перші його поетичні збірки «Закон вітру» та «Світлиця голосу» побачили світ ще у 90-х роках ХХ ст. Для студентів він презентував свої поезії, а також одну з останніх книг «Лет лебединий».

Модератор зустрічі професор Василь Жуковський зазначає:

«Поезія Сергія Рачинця не залишить байдужими нікого, адже вона торкається кожної струни людської душі».

Автор пише духовну лірику. У своїй поезії він звертається до Бога. Твори письменника допомагають людині по-новому поглянути на своє ставлення до духовних цінностей, наблизитись до Творця. Письменник є лауреатом Міжнародної літературно-мистецької премії ім. Миколи Сингаївського.

«Його твори невичерпне джерело життєвих сил і натхнення, вони сповнені ідеями гуманності. Його поезія вражає потужним струмом інтелектуальної думки та співчуттям до людської долі. Мені вони додають сили та наснаги»,

ділиться враженнями студентка 1 курсу гуманітарного факультету Іванна Манелюк.

Багато віршів Сергія Рачинця покладено на музику. Деякі з них пролунали під час презентації.

Наприкінці зустрічі всі охочі мали можливість поспілкуватися з автором та придбати книгу.