Студентки Острозької академії посіли призові місця на ІІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

11 грудня 2017

У Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 24 пройшов ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Серед учасників були й студенти Національного університету «Острозька академія».

Всього за перемогу змагалися 184 учасники, серед них: 144 учні загальноосвітніх закладів області, 15 учнів професійно-технічних навчальних закладів та 25 студентів.

І місце серед студентів філологічних спеціальностей посіла студентка 4 курсу гуманітарного факультету Вікторія Селезень.

І місце серед студентів інших спеціальностей здобула студентка 1 курсу факультету міжнародних відносин Вікторія Приступа.

Студентки-переможниці дякують своїм науковим керівникам завідувачу кафедри української мови та літератури, доктору педагогічних наук, професору, академіку Академії наук вищої школи України Івану Хом’яку та заступниці декана гуманітарного факультету, кандидатці філологічних наук, доцентці Ларисі Мініч за наставницьку роботу та допомогу в творчій діяльності.

Вікторія Селезень і Вікторія Приступа вибороли можливість представляти університет на всеукраїнському етапі, пройшовши відбірковий етап конкурсу, який проводив старший викладач кафедри української мови і літератури НаУОА, кандидат філологічних наук Юрій Миненко.