Острозьку академію відвідав гість із Китаю

11 квітня 2017

До Національного університету «Острозька академія» завітав Браян Ксінг Чен. Він здобув кваліфікаційний рівень бакалавра економіки в Найкайському університеті (Китайська народна республіка), магістра — в університеті Х’юстона (Сполучені штати Америки).

Браян Ксінг Чен спеціалізується на фінансах, бухгалтерському обліку, корпоративних фінансах, комерційних банках, інвестиціях, фінансових ринках та деривативах.

Тепер пан Ксінг Чен працює в компанії «Xferl Research», яка проводить дослідження та надає консультативні послуги у сфері глобального ринку нерухомості та забезпечує аналіз інформації щодо нерухомості для інвесторів та потенційних покупців.

В Острозькій академії гість зустрівся зі студентами-економістами, поспілкувався з ректором університету, професором Ігорем Пасічником, відвідав екскурсії вишем та пообіцяв приїхати вже у вересні наступного року з повноцінним курсом лекцій.